Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Дошки Садху

Wood-Profi - дошки Садху від виробника

Дошки Садху – просте пристосування для йоги

Одним із досить стійких стереотипів про заняття давніми індуїстськими практиками є необхідність тривалого «приборкання» плоті, мовляв, тільки навмисним заподіянням болю можна тренувати терпіння, необхідне для досягнення необхідного стану духу. Часто в художніх фільмах йога зображують знеможеним індусом, що стоїть або лежить на тортурі катувань, в якості якого виступає дошка з цвяхами для ніг.

Насправді, подібна практика (цвяхостояння) не завдає якихось страждань, оскільки за рахунок правильного розподілу ваги тіла, тиск, що здійснюється вістрям цвяхів, що стирчать недостатньо для пошкодження шкірних покривів. Та й самі цвяхи Садху мають особливе заточення, що виключає проколювання шкіри. Звикання до дошки для новачка відбувається досить швидко. Для допомоги можна звернутися до досвідчених майстрів, або дотримуючись певних правил, стати на цвяхи самостійно.

Навіщо потрібна дошка для ніг

Сучасна дошка для стояння на цвяхах є зручним та безпечним інструментом, за допомогою якого можна зосередитися на тактильних відчуттях та досягти великих успіхів у тренуванні тіла та керуванні енергетичними потоками.

За твердженням фахівців, використання дошки Садху дозволить зробити щоденні медитації результативнішими. З її допомогою спрощується очищення каналів, якими циркулює природна енергія людини.

Як правильно вибрати дошку для цвяхостояння

дошку Садху із цвяхами для йоги

Стопи людини мають безліч нервових закінчень. Стародавні йоги часто практикували вплив гострими голками на особливі точки. Стверджувалося, що таким чином можна стимулювати внутрішні органи, зміцнюючи імунітет та здоров'я. Як показує практика, регулярне використання дошки для занять йогою допомагає зняти симптоми перевтоми та надмірного емоційного перезбудження. Також заняття з дошкою допоможуть прискорити обмінні процеси в організмі.

Не можна не відзначити й інших переваг від використання методик Садху:

 • Вивільнення енергії вогню (новачки часто відчувають характерне тепло)
 • Тренування сили волі
 • Повне розслаблення після сеансу

Важливо зберігати повний контроль над тактильними відчуттями, оскільки при першому знайомстві з практикою цвяхостояння багато хто відчуває бажання негайно перервати сеанс. Початківцям рекомендовано стежити за диханням, щоб зберігати спокій. До початку занять, обов’язково ознайомтесь з протипоказами.

Що являє собою дошка Садху

Сучасний вид дошки для спини або для стояння на цвяхах дуже відрізняється від раніше використовуваних варіантів приладдя. Якщо спочатку для занять йогою використовувалися цілісні дошки з вертикально вбитими цвяхами, то тепер, найбільшого поширення набули моделі, що складаються з двох частин. Їх зручно перевозити, під час зберігання вони займають мінімум місця. У складеному вигляді виключається контакт із вістрями цвяхів.

Самі цвяхи вбиті в такий спосіб, щоб утворювати певний малюнок (квадрат, ромб, шестикутник). Найбільш раціональним варіантом є гексагональне розташування цвяхів, при якому тиск на шкіру рівномірно розподілено поверхнею.

цвяхостояння садху дошки

Існують різні варіанти виготовлення:

Останній варіант є більш цікавим, оскільки за рахунок ходу цвяхи забезпечують анатомічно точний контакт зі стопою. З іншого боку, вартість такої дошки буде дещо вищою.

Для виготовлення цвяхів використовують:

 • Сталь

 • Мідь

 • Мідно-цинковий сплав

Діаметр цвяхів безпосередньо впливає на відчуття при контакті зі шкірою. Рекомендований розмір для початківців – не менше 2,5 мм. Також слід звернути увагу на крок цвяхів (відстань між ними), який зазвичай становить 0,5-2,5 см.

Що стосується довжини, доступні різні варіанти, зокрема міні-дошки для стояння на ногах, і подовжені, розмір яких дозволяє лежати на спині.

Де можна купити дошку із цвяхами

Бажаючим купити недорого дошку Садху у Києві та Україні рекомендуємо звернути увагу на продукцію столярної майстерні «Тесляр». На нашому сайті можна підібрати потрібний варіант для себе. Пропонуються дошки від виробника різного розміру та форми, у тому числі овальні та прямокутні. Можна замовити дошку Садху з гарним оздобленням (гравірування, кольорове або лакове покриття), виготовлену з якісного дерева.

Переваги виробів майстерні «Тесляр»:

 • Великий вибір моделей

 • Ретельне оздоблення поверхонь

 • Пропонується лише якісна продукція

 • Доступні ціни на весь асортимент товарів

 • Здійснюється доставка по всій Україні

На сайті ви зможете вибрати і купити дошку із цвяхами, обравши вподобаний варіант із запропонованих. Пропонується повний опис, також є детальні зображення товарів, якими можна оцінити зовнішній вигляд виробів. Тим, хто часто мандрує, рекомендуємо також підібрати відповідні чохли для дошок.