Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Звідки пішли дошки садху та цвяхостояння

 

Останнім часом все більшої популярності набуває техніка Садху, для виконання якої використовуються спеціальні дошки із закріпленими на ній вістрями вгору цвяхами. Стверджується, що регулярне стояння на цвяхах не тільки допомагає тренуванню сили духу та зміцненню волі, але й забезпечує значний лікувальний ефект, сприяє самопізнанню та дає можливість відновити правильну циркуляцію енергетичних потоків як у тілі, так і в його духовному відображенні.

Звідки прийшла дошка садху і наскільки вона ефективна? Спробуємо розібратися.

Стояння на цвяхах прийшло до нас з Індії, де було поширеним у стародавніх йогів, факірів і мудреців, які осягають мистецтво Даоса. Саме серед них виникла практика медитацій з одночасним зміцненням тіла за рахунок його нелегких випробувань.

Чому дошки садху так називаються

Історія походження назви цієї методики бере свій початок у стародавній Індії, де існував цілий прошарок людей, названий Садху (саме слово «Садху» перекладається як «доброчинний»). Вони вели аскетичний спосіб життя, цілком присвятивши все своє життя осягнення вищої стадії розвитку духу.

Самі аскези були різними, хтось давав обітницю мовчання, хтось відмовлявся стригти волосся та нігті. Вважалося, що таким чином Садху спрямовує всю свою духовну енергію на досягнення благих цілей, хоч би яким дивним це здавалося. Власне, як і коли з'явилася ідея стояти на цвяхах здогадатися неважко - це очевидно простий і водночас ефективний спосіб впливати на тіло, завдаючи йому страждання, достатні для того, щоб відволіктися від мирської метушні і повністю поринути в отримані відчуття, одночасно заперечуючи тілесні бажання .

Поява практик Садху дозволило аскетам звільнитися від гріховних, порочних устремлінь та думок. Таким чином, через самопожертву вони приходять до пізнання себе і власного місця у всесвіті.

Той, хто вирішив стояти на цвяхах – добровільно приймає на себе випробування, тренує своє тіло, душу, щоб досягти самопізнання, очиститися від болю, страхів та невпевненості.

Що дають практики Садху

Крім набуття особливої ​​ясності думки, тренуючий свій дух зможе відчути помітне поліпшення самопочуття. Це досягається за рахунок активації внутрішніх точок організму, очищення мозку від непотрібних думок, що заважають досягненню внутрішньої рівноваги та спокою.

Регулярне стояння на дошці Садху сприяє покращенню кровообігу, стимуляції роботи лімфатичної системи. Помітно підвищується працездатність та витривалість, знімаються м'язові затискачі та спазми.

Крім того, посилюється приплив крові до мозку, що сприяє відновленню розумового потенціалу та запобігає передчасному погіршенню пам'яті.

Ви зможете добитися кращої концентрації уваги, позбутися тяжкості в голові і завжди будете в хорошому настрої.

Вибрати та придбати відповідну дошку можна за посиланням