Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Електрокаміни

 

Традиція опалювати своє житло каміном бере свій початок у минулому. Зараз, звичайно, немає необхідності палити дрова, але, як і раніше, вся родина може зібратися біля вогнища. Нехай у ньому і немає дров, що горять, але все також можна милуватися танцюючим полум'ям, вести розмови, пити гарячий чай або холодні напої, насолоджуючись неспішною бесідою.

Для цього достатньо купити електричний камін з порталом - він стане справжньою окрасою вітальні, ну а якщо придбати пристрій з ефектом живого вогню, можна по-справжньому поринути в атмосферу днів, що давно минули.

Практично будь-який електрокамін з порталом оснащується панеллю, що нагріває. Моделі з обігрівом зручні тим, що не тільки служать прикрасою інтер'єру, але і виконують свою базову функцію - в холодний день можна залишитися вдома, щоб бути ближче до джерела приємного тепла. Такому каміну знайдеться місце у будинку чи квартирі, навіть якщо йдеться про малогабаритне приміщення.

Відсутність відкритого вогню дозволяє уникнути димоходу. Реалістичні електрокаміни можна вбудувати в будь-яку відповідну поверхню, чи це стіна або тимчасова перегородка. Також користуються популярністю декоративні каміни, виконані у вигляді плоскої поверхні, що нагріває. Вони займають мінімум простору кімнати, і досить привабливо виглядають зовні, особливо якщо купується вбудований камін.

На що звернути увагу при виборі

Тим, хто вибирає собі штучний камін, радимо звернути увагу на такі властивості даного виду виробів:

  • Потужність нагріву (для моделей, оснащених електронагрівальним елементом)

  • Габаритні розміри

  • Спосіб встановлення

Потужність визначає ефективність нагрівання. Її слід підбирати, відштовхуючись від розмірів приміщення. Фахівці рекомендують використовувати співвідношення 1 кВт потужності на 10 кв.м. кімнати.

Габарити каміна визначають місце встановлення. Існують різні варіанти монтажу, з яких найбільшого поширення набули такі:

  • Кутовий
  • Настінний
  • Фронтальний
  • Касетний

Для економії простору зручно використовувати кутові моделі. Вони часто відрізняються привабливим 3D-дизайном. Настінні моделі, як відомо з назви, вішають на стіну або встановлюють у підготовлену нішу. Фронтальні - встановлюються вздовж стіни, ну а якщо стоїть завдання вбудувати прилад, що нагріває, в меблі або в яку-небудь поверхню, кращим рішенням стане пристрій касетного типу.

Де можна купити електрокамін недорого

Бажаючим придбати сучасний електричний камін, рекомендуємо звернути увагу на асортимент товарів інтернет-магазину «Тесляр». Переваги нашого сайту:

  • Великий вибір продукції різних виробників
  • Доставка товарів по всій Україні
  • Можна вибрати будь-який варіант каміна, наприклад, біокамін.

На сайті компанії «Тесляр» ви можете ознайомитись з популярними моделями камінів та підібрати для себе відповідний варіант.