Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Шезлонги-лежаки

 

Магазин Teslyar пропонує дерев'яні шезлонги-лежаки. У нашому каталозі ви знайдете безліч готових варіантів, які обов'язково будуть потрібні на дачі або заміському будинку, а також у міських зонах відпочинку. Ми пропонуємо не тільки шезлонги, а й вуличні лежаки, конструкції яких виконані у сидячому положенні.

Дерев'яні шезлонги вважаються одними з найнадійніших і практичніших. На відміну від пластикових, вони більш капітальні та прослужать не один рік. Крім того, дерево є естетично благородним матеріалом, до того ж, екологічно чистим. Ми пропонуємо прості в установці та практичні в експлуатації вироби, які доповнять екстер'єр вашої ділянки. Наші фахівці проконсультують вас з усіх нюансів виготовлення вуличних меблів, а також вартості різних моделей. Якісний та зручний шезлонг – запорука гарного настрою та яскравий елемент дизайну.

Для комфортного відпочинку на свіжому повітрі та прийняття сонячних ванн немає нічого більш придатного, ніж шезлонги та лежаки. Купити шезлонг для відпочинку на приватній ділянці чи на дачі можна на нашому сайті.