Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Портали для камінів

 

Портали для камінів із масиву дерева

Камін здавна використовувався людьми для опалення житлових будинків. Улюбленою розвагою знаті було проводити час біля вогнища за розмовами та спілкуванням. Згодом, з появою централізованого опалення необхідність використання камінів відпала, проте залишилася приємна традиція прикрашати своє житло. Для цього багато хто використовуває електрокамін.

Сучасні моделі підтримують функцію імітації справжнього вогню, через що дуже привабливо виглядають зовні. До того ж такий пристрій можна додатково виділити в приміщенні, встановивши дерев'яний портал для каміна. Він дозволить точно окреслити зону вогнища, і при цьому сам по собі здатний стати справжньою окрасою кімнати. Відблиски вогню гратимуть на дерев'яних лакованих поверхнях. Дуже привабливо виглядають різьблені декоративні дерев'яні елементи. Також можна підібрати камінні портали у підкреслено мінімалістському стилі.

Не варто забувати і про функціональність. Встановлений портал є додатковою робочою поверхнею, на яку можна встановити різноманітні декоративні аксесуари:

 • Фотопортрети у красивих рамках

 • Статуетки

 • Свічники

 • Годинник

 • Вази з цукерками або квітами

Залежно від моделі портали для камінів з масиву дерева можуть бути доповнені різними елементами, з яких дуже популярні:

 • Місткі відділення та полиці

 • Колони з капітелями

 • Різьблені статуї

 • Карнизи з декоративним різьбленням

Окремі моделі дерев'яних порталів для каміна можуть бути повноцінним меблевим набором, з полицями, шафками і камінною дошкою, виконаними в єдиному стилі. Такий варіант дуже добре буде виглядати у великій вітальні, багато обставленій меблями.

Вибираємо дерев'яний портал для каміна

Якщо Ви хочете урізноманітнити інтер'єр кімнати, зробивши його максимально наближеним до класичного, рекомендуємо встановити декоративний камін. Залежно від моделі це може бути пристрій, оснащений нагрівальним елементом, або варіант, в якому використовується імітація відкритого вогню. Підкреслити габарити виробів, щоб вони вигідніше виглядали у приміщенні, допоможуть спеціальні камінні портали. Це декоративне оздоблення по периметру каміна, яке надає йому більш завершеного вигляду.

Насправді фальш камін з дерева - це бутафорія, яка при цьому може нести і певну практичну функцію, наприклад, якщо в нього вбудована нагрівальна панель, його можна використовувати як додаткове джерело тепла. Камін можна зробити своїми руками або купити в інтернет-магазині «Тесляр».

Існують різні види порталів, наприклад, кутовий – його встановлюють у кутку кімнати, при цьому, крім привабливого зовнішнього вигляду, виріб може використовуватися як ще одна поверхня для розміщення аксесуарів (свічки, портрети, дрібнички). Такий варіант часто вибирають для квартири чи будинку.

Де замовити портал для каміна

Бажаючим купити в Україні декоративний камін, а також придбати портал для нього, рекомендуємо відвідати сайт «Тесляр». У нас ви можете підібрати відповідний варіант по фото, або замовити портал, виготовлений за власним дизайном.Переваги нашого магазину:

 • Вигідна ціна на камінні портали
 • Великий вибір готових моделей
 • Здійснюється доставка в будь-яке місто України
 • Зручні умови оплати

Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями за телефонами, які вказані на сайті, щоб отримати додаткову інформацію або здійснити замовлення.

Портал для каміна у Києві від майстерні Тесляр

Бажаючим замовити камінні портали рекомендуємо відвідати сайт столярної майстерні «Тесляр». Тут можна вибрати потрібний варіант оформлення каміна, вивчивши великий асортимент відповідних товарів. Пропонуються готові варіанти порталів для камінів, також можна виготовити камінну поверхню за своїм ескізом. Для виготовлення використовується натуральна деревина. Дуже популярні потужні портали з цінних порід дерева.

Здійснюється доставка замовлень по всій Україні, включаючи такі великі міста, як Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Вінниця, Житомир.