Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Дошки Садху з мідними цвяхами

 

Ми представляємо наші найкращі дошки садху з мідними цвяхами, які виготовлені з якісних матеріалів та покриті масляною фарбою. Наші дошки дозволять вам покращити своє здоров’я, а також стануть чудовим подарунком для вашого друга чи близького.

Мідні цвяхи відомі своїми бактерицидними властивостями, що робить їх ідеальним вибором для застосування у дошках садху.. Коли ви стоїте на мідних цвяхах, вони ефективно борються з бактеріями та грибками, що можуть зберігатися на інших типах цвяхів. Це особливо важливо для тих, хто використовує дошки садху в місцях загального користування, таких як сади, пляжі та дачі. Крім того, мідь є м'яким металом, що дозволяє цвяхам дещо згинатися під вагою людини

Ми пропонуємо широкий вибір малюнків, які можна нанести на дошку. Ви також можете вибрати один із вже представлених на нашому сайті зразків. Ми гарантуємо якість продукції та швидку доставку усіх замовлень. Не зволікайте, замовте вже зараз нашу дошку садху та насолоджуйтесь відпочинком!

Мідні цвяхи в дошках Садху

Однією з вправ, що набирають популярність, для практикуючих йогу, є стояння на цвяхах, для чого використовують спеціальні дошки. Вони передбачають наявність робочої поверхні з цвяхами, що вертикально стирчать, які можуть бути закріплені нерухомо (у статичних моделях) або мати невеликий хід (динамічні дошки).

Крім розміру, бажаючі підібрати собі потрібну дошку для щоденних занять йогою, повинні звертати увагу і на інші характеристики, притаманні даному виду виробів. Зокрема, чимале значення мають особливості цвяхів, що використовуються:

  • Діаметр та довжина

  • Частота та візерунок розташування

  • Матеріал

Останній фактор може бути визначальним для тих, кого хвилює не лише зовнішній вигляд, але й особливості впливу на нервові закінчення у шкірі при контакті із загостреними цвяхами. Сучасні виробники пропонують різні варіанти дощок, зокрема доступні моделі з мідними цвяхами. Взагалі поєднання міді та дерева досить часто використовується виробниками столярної продукції, оскільки полірована мідь дуже вигідно виглядає на ретельно обробленій дерев'яній поверхні.

Разом з тим, мідні цвяхи не лише виглядають красиво, але й забезпечують особливу цілющу дію на шкіру. Вони відрізняються збільшеним діаметром (оскільки мідь є більш м'яким металом) та значно важчі. Помічено, що цей матеріал забезпечує ефективну циркуляцію енергії, за рахунок чого під час занять з дошкою можна відчувати глибші та об'ємніші відчуття. Це найкращий варіант для практикуючих з глибоким зосередженням на власних почуттях.

Де можна купити дошку Садху з мідними цвяхами

Якщо ви вирішили купити дошку садху з мідними цвяхами в Україні, найкращим рішенням стане відвідати сайт столярної майстерні «Тесляр».

Переваги нашого сервісу:

  • Великий вибір продукції (каталог дощок включає всі популярні моделі)

  • Виняткова якість товарів

  • Доступні ціни

  • Здійснюється доставка в будь-який регіон України

Особлива увага приділяється зовнішньому вигляду товарів. Пропонується велика кількість варіантів дощок, з яких не важко вибрати модель потрібного кольору, розміру і форми.

Красива дошка Садху з мідними цвяхами стане чудовим подарунком, що запам'ятається. Можна підібрати красиву дошку, яка, напевно, сподобається вашому другу або коханій людині.

Історія появи дошки садху