Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Дошки Садху з динамічними цвяхами

 

Вибираємо динамічні дошки Садху з плаваючими цвяхами для початківців

дошки Садху з динамічними цвяхами

Однією з популярних практик для тих, хто тільки починає займатися йогою, є стояння на цвяхах. Вона забезпечує активацію нервових закінчень на стопах людини, за рахунок чого зміцнюються імунітет та знімається емоційне збудження. Крім того, можна досягти ефективного розслаблення після сеансу, якщо всі вправи робити правильно.

Для занять потрібно заздалегідь підібрати спеціальний пристрій у вигляді поверхні з виступаючими цвяхами, що називається дошка Садху. Найкращим варіантом для початківців стане дошка садху з плаваючими цвяхами – вона відрізняється від звичайної тим, що цвяхи мають невеликий хід у вертикальній площині, що дозволяє їм підлаштовуватись під анатомічні особливості стопи.

За рахунок пружності здійснюється повернення у вихідне положення після зняття навантаження. Такі дошки називаються динамічними, тоді як моделі з нерухомими цвяхами статичні.

Яка краще дошка - динамічна чи статична

Анатомічні дошки Садху з плаваючими цвяхами

Кожен із видів дошок має свої плюси та мінуси. Більшість фахівців рекомендують використовувати для початкових занять анатомічні дошки з динамічними цвяхами. Це найкращий варіант для початківців, оскільки вільний хід цвяхів дає можливість дошці краще пристосовуватися до форми стопи, і відповідно практикуючий стояння на цвяхах буде позбавлений можливих неприємних відчуттів. Надалі після досягнення певного досвіду можна буде придбати статичну дошку, щоб посилити тиск на поверхню стопи. 

Де можна замовити дошки садху

Бажаючим купити динамічну дошку садху в Україні, інтернет-магазин «Тесляр» пропонує великий вибір моделей, виготовлених у власній столярній майстерні. На сайті можна вибрати відповідний варіант, відштовхуючись від необхідних розмірів та зовнішнього вигляду.

Садху з динамічними цвяхами

Переваги магазину:

  • Доступні ціни на популярні моделі дощок
  • Можна вибрати різні колірні рішення
  • Виняткова якість обробки, сучасний дизайн
  • Для виготовлення продукції використовуються лише безпечні матеріали
  • Налагоджений функціонал сайту дає можливість швидко здійснити покупку
  • Здійснюється доставка товарів до будь-якого населеного пункту України.

Наші спеціалісти з радістю дадуть відповіді на всі питання і дадуть свої рекомендації щодо вибору дощок Садху та приладдя для них.

Дошки Садху з бамбуковими цвяхами