Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Доска Sadhu з мідними цвяхами Крок - 15мм

Ціна: 4800 грн

Надано приклад виконаної роботи нашої столярної майстерні. Ціна залежить від матеріалу і композиції геометричних форм.

Опис:
 • Колір: покриття спеціальним лляним маслом
 • Матеріал: натуральне дерево - дуб
 • Розмір: 350х140х40(20)мм (ДхШхТ)
 • Додатково:
  • Цвяхи мідні
  • Розташування цвяхів - гексагон
  • Крок цвяхів - 15мм (для досвідчених)
  • Площа цвяхів - 305х115мм
  • Вага виробу - 2,6кг.

Підберемо подібний виріб або створимо по Вашому дизайну, якщо деякі параметри цього, в т.ч. ціна, Вам не підходять.

Доставка:
Доставка здійснюється Новою Поштою або самовивіз із виробництва

Вплив на фізіологію організму

 1. Оздоровлення організму через активацію акупунктурних точок.
 2. Нормалізація артеріального тиску.
 3. Розслаблення м'язів і зняття затискив.
 4. Покращення кровообігу.
 5. Стимуляція внутрішньої енергії організму.
 6. ...

Вплив на психологічний стан

 1. Зняття стресу.
 2. Покращення настрою.
 3. Зменшення тривожності.
 4. Боротьба зі страхом.
 5. Справляння з негативними емоціями.
 6. ...

Духовна практика

 1. Пізнання власного тіла.
 2. Глибоке занурення у підсвідомість.
 3. Розуміння себе та власних потреб.
 4. Прийняття сильних і слабких сторін.
 5. Пошук гармонії та балансу у житті.

Більше та детальніше у матеріалі “Користь стояння на цвяхах”

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ДОШОК

Цей вид дощок ми виготовляємо з мідними цвяхами. Це безпечний вид металу, який довго служить, не іржавіє, до того ж є природним антисептиком. Матеріал дошки – дуб, фанера. Готовий виріб покриваємо лляною олією або спеціальною фарбою, тому дошка прослужить довше. Зробимо гравіювання з будь-яким малюнком з нашого каталогу або за Вашим ескізом, а також Ви зможете придбати спрощений варіант Садха з мідними цвяхами. Дошки «Тесляр» ми виготовляємо руками із застосуванням лазерних та деревообробних верстатів. Кожен комплект виготовляється індивідуально.

КОМПАКТНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ

Комплект складається із двох частин. При складанні цвяхи ховаються у протилежній дошці – виходить компактна невелика коробочка, зручна для перенесення та зберігання. Частини дошки роз'єднуються: ви можете покласти їх на зручну для вас відстань одна від одної. У складеному варіанті дошка може стати окрасою вашого будинку. Вона перетвориться на стислий предмет інтер'єру, дизайн для якого ви зможете вибрати самі при оформленні замовлення. Для цього виду Садху в нашому каталозі Ви зможете знайти відповідний чохол, який захистить комплект від механічних пошкоджень і надовго збереже його зовнішній вигляд.

                                       Користь стояння на цвяхах

Стояння на Дошці Садху за рахунок впливу на акупунктурні точки запускає оздоровчі, очищаючі і відновні процеси в організмі. Стояння на цвяхах активізує внутрішню енергію людини, допомагає відчути бадьорість і прилив сил. Ця практика також допомагає нормалізувати артеріальний тиск, розслабити м'язи і зняти затиски в тілі.

Короткочасне стояння на цвяхах допомагає перезавантажитися, на кілька хвилин відключитися від хвилювань і тривог, щоб з новими силами повернутися в робочий процес. Таким чином, Дошка Садху допомагає підвищити продуктивність, за що її полюбили багато офісних співробітників і топ-менеджерів.

Ця техніка благотворно впливає на психоемоційний стан: знімає стрес, допомагає впоратися з почуттям тривожності і навіть підняти настрій. Крім того, цвяхостояння допомагає боротися зі страхом і краще справлятися з негативними емоціями. В якості приємного бонусу ви навчитеся легше концентруватися і швидше входити в медитативний стан.

Також Дошка Садху допомагає розвинути силу волі і усвідомленість, вчить терпінню, а в довгостроковій перспективі, долаючи себе і тренуючи волю, ви відчуєте більшу впевненість в собі.

Стояння на цвяхах - духовна практика, а це значить, що в процесі ви не просто краще пізнаєте своє тіло, а й знайомитеся з глибинами власної підсвідомості, краще розумієте себе, приймаєте свої сильні і слабкі сторони.

Кому не рекомендується стояти на цвяхах садху

Як стати на цвяхи садху самостійно