Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Чому люди плачуть коли стоять на цвяхах садху

 

Цвяхостояння - процес, в якому людина знаходиться на цвяхах садху, під час якого вона відчуває сильний біль. Але чому люди все ж таки стають на цвяхи? У цій статті ми розглянемо причини, з яких люди плачуть, перебуваючи на цвяхах садху, а також обговоримо методи, які можна використовувати, щоб зробити цей процес більш терпимим.

Перша причина плачу на цвяхах садху – фізична.

Процес цвяхостояння все-таки передбачає, що людина повинна контролювати баланс і бути практично нерухомою протягом тривалого проміжку часу. Це може призвести до фізичного виснаження, а в результаті - до появи сліз.

Друга причина плачу на цвяхах садху – психологічна.

Навіть якщо людина знаходяться на дошці садху, вона все ще зосереджена на самостійному контролі сильного болю  і досягати своєї мети. Витримуючи біль у процесі цвяхостояння, люди можуть відчувати сильну емоційну напругу, яка може призводити до плачу.

Третя причина плачу на цвяхах садху – емоційна.

Сльози можуть бути наслідком виведення назовні емоційного баласту, що давно накопичився. Якщо людина тримає у собі негативні думки і наміри, або має якийсь неприємний досвід, і не “звільняє” себе від нього - при стоянні на дошці вона може різко заплакати, тим самим очищаючи своє емоційне та ментальне тіло.

Порада - не звертайте увагу на сльози

Навіть у досвідчених майстрів бувають подібні ефекти від цвяхів. При практиці садху буддисти повинні стояти на них більше години. Хоча більшість із них можуть виконувати практику безболісно, ​​у деяких із них також виступають сльози. Пов'язано це безпосередньо з особливостями людського організму та нервовими закінченнями, що знаходяться на стопах.

Якщо Ви маєте будь-які інші неприємні відчуття при стоянні на цвяхах - краще припинити практику на деякий час і проконсультуватись з лікарем. Також ознайомтеся із основними протипоказаннями.