Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Доска Sadhu з мідними цвяхами Крок - 10мм

Ціна: 3500 грн

Надано приклад виконаної роботи нашої столярної майстерні. Ціна залежить від матеріалу і композиції геометричних форм.

Опис:
 • Колір: покриття спеціальним лляним маслом
 • Матеріал: натуральне дерево - дуб
 • Розмір: 350х140х24(12)мм (ДхШхТ)
 • Додатково:
  • Цвяхи мідні
  • Розташування цвяхів - гексагон
  • Крок цвяхів - 10мм (для новачків)
  • Площа цвяхів - 305х115мм
  • Вага виробу - 2,3кг.

Підберемо подібний виріб або створимо по Вашому дизайну, якщо деякі параметри цього, в т.ч. ціна, Вам не підходять.

Доставка:
Доставка здійснюється Новою Поштою або самовивіз із виробництва

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ДОШОК

Цей вид дощок ми виготовляємо з мідними цвяхами. Це безпечний вид металу, який довго служить, не іржавіє, до того ж є природним антисептиком. Матеріал дошки – дуб, фанера. Готовий виріб покриваємо лляною олією або спеціальною фарбою, тому дошка прослужить довше. Зробимо гравіювання з будь-яким малюнком з нашого каталогу або за Вашим ескізом, а також Ви зможете придбати спрощений варіант Садха з мідними цвяхами. Дошки «Тесляр» ми виготовляємо руками із застосуванням лазерних та деревообробних верстатів. Кожен комплект виготовляється індивідуально.

КОМПАКТНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ

Комплект складається із двох частин. При складанні цвяхи ховаються у протилежній дошці – виходить компактна невелика коробочка, зручна для перенесення та зберігання. Частини дошки роз'єднуються: ви можете покласти їх на зручну для вас відстань одна від одної. У складеному варіанті дошка може стати окрасою вашого будинку. Вона перетвориться на стислий предмет інтер'єру, дизайн для якого ви зможете вибрати самі при оформленні замовлення. Для цього виду Садху в нашому каталозі Ви зможете знайти відповідний чохол, який захистить комплект від механічних пошкоджень і надовго збереже його зовнішній вигляд.

                                     Користь стояння на цвяхах

Стояння на Дошці Садху за рахунок впливу на акупунктурні точки запускає оздоровчі, очищаючі і відновні процеси в організмі. Стояння на цвяхах активізує внутрішню енергію людини, допомагає відчути бадьорість і прилив сил. Ця практика також допомагає нормалізувати артеріальний тиск, розслабити м'язи і зняти затиски в тілі.

Короткочасне стояння на цвяхах допомагає перезавантажитися, на кілька хвилин відключитися від хвилювань і тривог, щоб з новими силами повернутися в робочий процес. Таким чином, Дошка Садху допомагає підвищити продуктивність, за що її полюбили багато офісних співробітників і топ-менеджерів.

Ця техніка благотворно впливає на психоемоційний стан: знімає стрес, допомагає впоратися з почуттям тривожності і навіть підняти настрій. Крім того, цвяхостояння допомагає боротися зі страхом і краще справлятися з негативними емоціями. В якості приємного бонусу ви навчитеся легше концентруватися і швидше входити в медитативний стан.

Також Дошка Садху допомагає розвинути силу волі і усвідомленість, вчить терпінню, а в довгостроковій перспективі, долаючи себе і тренуючи волю, ви відчуєте більшу впевненість в собі.

Стояння на цвяхах - духовна практика, а це значить, що в процесі ви не просто краще пізнаєте своє тіло, а й знайомитеся з глибинами власної підсвідомості, краще розумієте себе, приймаєте свої сильні і слабкі сторони.