Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Вхідні двері

Двері - це необхідний атрибут будь-якого приміщення. Від того, наскільки уважно і акуратно ви підійдете до питання їх вибору і покупки, залежить, перш за все, загальна атмосфера будинку.

Дерев'яні двері - це, перш за все, презентабельний вигляд. Якісні, комфортні і естетично красиві двері, виготовляються з дерева .Для їх виробництва ми використовуємо різні породи деревини.

Кожен вид має свої характеристики, колір і структуру малюнка, які можуть красиво відтінити будь-який інтер'єр. Також дуже важливо вибрати відповідний дизайн дверей, який буде поєднуватися з іншими елементами декору і загальним стилем приміщення.

Дерев'яні двері з масиву на сьогоднішній день - це класика, ексклюзивна і добротна. Купуючи в будинок дерев'яні двері з масиву бука, дуба, або іншого дерева - ви забезпечуєте собі спокій на багато років. Скільки саме прослужить вам дерев'яні двері, залежить багато в чому і від її обробки, лакового покриття.

Що стосується ціни дерев'яних дверей, то вона буде істотно відрізнятися від вартості дверей з інших матеріалів. Але, якщо згадати про всі достоїнства дверей з дерева - естетичності, міцності, універсальності, функціональності, то ніякі інші двері не зможуть змагатися з німі.Кстаті, до всіх інших переваг дерев'яних дверей варто додати і те, що вони є екологічно чистими і привносять в ваш будинок або офіс справжню природну гармонію.