Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Столик журнальний

Ціна: 3200 грн

Надано приклад виконаної роботи нашої столярної майстерні. Ціна залежить від матеріалу і композиції геометричних форм.

Опис:
  • Колір: обробка масло-воском
  • Матеріал: масив дерева - дуб
  • Розмір: 900х700х400мм
  • Додатково: виготовляється і поставляється на замовлення

Підберемо подібний виріб або створимо по Вашому дизайну, якщо деякі параметри цього, в т.ч. ціна, Вам не підходять.

Доставка:
Доставка здійснюється Новою Поштою або самовивіз із виробництва

Якщо інтер'єр Вашої кухні виконаний в сільському стилі, або ж Ви просто любите комфорт і затишок, тоді ідеальним варіантом для кухні стане покупка дерев'яного столу.

Дерев'яні столи - це не просто зручні і красиві предмети інтер'єру. Вони є екологічно чистими, і не приносять шкоди нікому з мешканців квартири. Так як матеріал, з якого вони виготовляються, повністю природний і натуральний, то перебувати в одній кімнаті з таким столом не просто комфортно, але і корисно.

У Столярній майстерні «Тесляр» Ви зможете купити дерев'яні столи перебуваючи в будь-якому місті. Відмінний дизайн, функціональність і якість виготовлення наших столів зробили їх популярними по всій території країни. Ви можете придбати прямокутні або круглі дерев'яні столи, розсувні столи або столи трансформери. В наявності є як стандартні столи на чотирьох ніжках, так і столики-підставки на одній ніжці. їх можна використовувати як підставку для телефону, або ж у вигляді барного столика для гостей.

Особливою гордістю нашої столярної майстерні ми по праву вважаємо дерев'яний столик сервіровки на коліщатках. Його чудовий дизайн і відмінні функціональні характеристики оцінять в будь-якому великому і маленькому будинку. У нас Ви можете купити дерев'яний стіл з шухлядками, який використовується не тільки на кухні, але і як офісний стіл в домашніх умовах, або навіть як підсобний столик на дачі. Будь-які столи з дерева, які Вам можуть знадобитися, можна знайти на сторінках нашого каталогу. Вибираючи столи з дерева, звертайте увагу на всі їх характеристики: на висоту стільниці, її довжину і ширину, на форму ніжок, на здатності столу до збірці-розбиранні, а також на наявність додаткових елементів, таких, як висувні ящики і т.д. Тільки в цьому випадку Ваш вибір буде відповідати Вашим бажанням і потребам.