Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Сходи з дерева

Сходи з дерева - це oднo з лyчшіx і ізиcкaнниx yкpaшeній інтepьepa дoмa. Кaчecтвeннaя дpeвecінa, іcпoльзyeмaя для ізгoтoвлeнія тoвapa, oбecпeчівaeт нaдeжнocть і пpeкpacний внeшній вид, a coвpeмeннaя тexнoлoгія oбpaбoткі - пpoчнocть і дoлгoвeчнocть.

Дерев'яні сходи ідeaльни в екcплyaтaціі, oни нe тpeбyют ocoбoгo yxoдa і дoлгo coxpaняют cвoй пpівлeкaтeльний вид.

Красиві дерев'яні сходи - це гордість будь-якого власника! Дерев'яні сходи одночасно виконує дві функції: естетичну і функціональну. Дерево дозволяє досягти цікавих експериментів із зовнішнім виглядом і виконати вироби в будь-якому стилістичному вирішенні. Дерев'яні сходи можуть проводитися з самих різних порід дерева:

 1. цінних твердих порід, таких як - дуб, бук або ясен;
 2. цінних напівтвердих порід, наприклад, береза;
 3. цінних м'яких порід - це сосна, ялина і т.д.

Щоб дерев'яні сходи з сосни або іншого дерева були захищені від комах, мікроорганізмів, вологи, деревина обов'язково покривається спеціальною ґрунтовкою. Це дозволяє значно продовжити довговічність виробів. Сходи для будинку найчастіше виконуються з поворотом. Це приносить стиль вироба, і велику практичність, тому як займається менша площа. Існують проекти, де поворот здійснюється виконанням рівного майданчика або ж створюються так звані поворотні ступенькі.Стоімость сходів залежить від складності виготовлення і матеріалу з якого вона буде виготовлена. Також можуть бути виготовлені сходи комбіновані з куванням або склом замість балясин.

 1. Сходи - це горизонтальні частини площині сходового маршу, які можуть бути прямими або забіжні, прикріплюється між несучими напрямними сходи.
 2. Забіжних щабель - це перша і остання ступінь при поворотах сходового маршу.
 3. Підсходинка - це вертикальний елемент сходів, що додається між ступенями або верхніми площинами.
 4. Перила - це поручень який застосовуються для огородження сходів.
 5. Балясина - невисокі фігурні стовпчики у вигляді колон (іноді з різьбленим декором), що підтримують перила огороджень сходів.
 6. Стовп - це велика балясина, яка застосовується на поворотах, на початку або кінці сходового маршу.
 7. Косоур - це несуча напрямна сходи, на яку ступені монтуються зверху.
 8. Тятива - це несуча напрямна сходи, яка примикає до торців сходинок.

Виготовлення дерев'яних сходів з нестандартним розмірами, ви зможете замовити у нас. Телефонуйте, і наша фірма «Тесляр» буде рада Вам допомогти.