Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Багатофункціональна лавочка (лавка, стіл, скриня)

Ціна: договірна

Надано приклад виконаної роботи нашої столярної майстерні. Ціна залежить від матеріалу і композиції геометричних форм.

Опис:
  • Колір: фарбування під старовину, обробка - брашировка (старіння дерева), покриття яхтним лаком
  • Матеріал: натуральне дерево - сосна
  • Розмір: 1800х1000х470
  • Додатково: виготовляється і поставляється на замовлення

Підберемо подібний виріб або створимо по Вашому дизайну, якщо деякі параметри цього, в т.ч. ціна, Вам не підходять.

Доставка:
Доставка здійснюється Новою Поштою або самовивіз із виробництва
Лавка - відмінний варіант прикрасити зовнішній вигляд будинку, а також зробити його більш комфортабельним. Даний предмет меблів дає можливість перепочити після напруженої роботи, поговорити з друзями на свіжому повітрі і багато іншого. Найчастішим матеріалом, з якого виготовляють лавки, є дерево. Це пояснюється тим, що деревина має ряд переваг:
  1. Вбирає і утримує тепло, створюючи комфорт при тривалому сидінні на ній.
  2. Має декоративний вигляд, який можна прикрасити різьбленням або шляхом підбору текстурного дерева.
  3. Є податливим матеріалом, з яким легко працювати різними інструментами.

Лавки - корисне, універсальне і гарне доповнення майже до кожного типу ландшафту. Якщо проявити трохи фантазії, навіть просте, на перший погляд, виріб стане досить незвичайним, дерев'яна лава здатна не тільки підкреслити створений інтер'єр, але і стати відмінним місцем відпочинку, лаву також нескладно перетворити в практичне функціональний пристрій, а можна зробити її і у вигляді гойдалки.

Дерев'яні лавки можуть створюватися на основі будь-яких сортів деревини. До самим конструкціям також висувається ряд вимог, які Столярна майстерня "Тесляр" може Вам гарантувати:

  1. безпека - забезпечується за рахунок декількох моментів: правильний розрахунок конструкції, підбір відповідних вагових навантажень матеріалів і кріплень, ретельна збірка. Не останнє значення має якість матеріалів і фурнітури;
  2. стійкість і довговічність - оскільки дані вироби призначені для вуличних умов експлуатації, сировина, яка використовується для їх виготовлення, не має дефектів і пошкоджень. Крім цього, матеріал має стійкість до негативного впливу кліматичних, погодних коливань;
  3. ергономічність - розробляється нами конструкція повинна бути зручною. У більшості випадків даний тип виробів створюється саме для відпочинку, тому ми ретельно розробляємо креслення конструкцій (зокрема, зі спинкою).