Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Дошка Sadhu чорна Крок - 10мм з гравіюванням «Дракон»

Ціна: 3000 грн

Надано приклад виконаної роботи нашої столярної майстерні. Ціна залежить від матеріалу і композиції геометричних форм.

Опис:
 • Колір: покриття спеціальною фарбою, яка використовується для фарбування дитячих іграшок
 • Матеріал: натуральне дерево - дуб
 • Розмір: 350х140х40(20)мм (ДхШхТ)
 • Додатково:
  • Цвяхи оцинковані
  • Розташування цвяхів - гексагон
  • Крок цвяхів - 10мм (для новачка)
  • Площа цвяхів - 305х115мм
  • Вага виробу - 2,4кг.

Підберемо подібний виріб або створимо по Вашому дизайну, якщо деякі параметри цього, в т.ч. ціна, Вам не підходять.

Доставка:
Доставка здійснюється Новою Поштою або самовивіз із виробництва

ПРЕИМУЩЕСТВА НАШИХ ДОСОК

Данный вид досок мы изготавливаем из массива дуба с оцинкованными гвоздями. Это безопасный вид металла, который долго служит и не ржавеет. В таком варианте Садху можно использовать различные цвета (зеленый, красный, черный, белый и т.п.) и любую гравировку, как на внешней, так и на внутренней стороне. Рисунок сможете выбрать из нашего каталога или сделаем по Вашему эскизу. Готовое изделие покрываем специальной краской и/или льняным маслом, так доска прослужит дольше. Доски «Тесляр» мы производим руками с применением лазерных и деревообрабатывающих станков. Каждый комплект производится индивидуально.

КОМПАКТНОСТЬ И УДОБСТВО

Комплект состоит из двух частей. При сборке гвозди прячутся в противоположной доске – получается компактная небольшая коробочка, удобная для переноски и хранения. Части доски разъединяются: вы можете положить их на удобное для вас расстояние друг от друга. В сложенном варианте доска может стать украшением вашего дома. Она превратится в лаконичный предмет интерьера, дизайн для которого вы сможете выбрать сами при оформлении заказа. Для этого вида Садху в нашем каталоге Вы сможете найти подходящий чехол, который защитит комплект от механических повреждений и надолго сохранит его внешний вид.

                                       Користь стояння на цвяхах

Стояння на Дошці Садху за рахунок впливу на акупунктурні точки запускає оздоровчі, очищаючі і відновлюючі процеси в організмі. Стояння на цвяхах активізує внутрішню енергію людини, допомагає відчути бадьорість і прилив сил. Ця практика також допомагає нормалізувати артеріальний тиск, розслабити м'язи і зняти затиски в тілі.

Короткочасне стояння на цвяхах допомагає перезавантажитися, на кілька хвилин відключитися від хвилювань і тривог, щоб з новими силами повернутися в робочий процес. Таким чином, Дошка Садху допомагає підвищити продуктивність, за що її полюбили багато офісних співробітників та топ-менеджерів.

Ця техніка благотворно впливає на психоемоційний стан: знімає стрес, допомагає впоратися з почуттям тривожності і навіть підняти настрій. Крім того, цвяхостояння допомагає боротися зі страхом і краще справлятися з негативними емоціями. В якості приємного бонусу ви навчитеся легше концентруватися і швидше входити в медитативний стан.

Також Дошка Садху допомагає розвинути силу волі і усвідомленість, вчить терпінню, а в довгостроковій перспективі, долаючи себе і тренуючи волю, ви відчуєте більшу впевненість в собі.

Стояння на цвяхах - духовна практика, а це значить, що в процесі ви не просто краще пізнаєте своє тіло, а й знайомитеся з глибинами власної підсвідомості, краще розумієте себе, приймаєте свої сильні і слабкі сторони.