Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Дошка Sadhu чорна Крок - 10мм «Дерево» мідна

Ціна: 2900 грн

Надано приклад виконаної роботи нашої столярної майстерні. Ціна залежить від матеріалу і композиції геометричних форм.

Опис:
 • Колір: покриття спеціальною фарбою
 • Матеріал: високоякісна фанера «Okume»
 • Розмір: 350х140х18(9)мм (ДхШхТ)
 • Додатково:
  • Цвяхи мідні
  • Розташування цвяхів — гексагон
  • Крок цвяхів — 10мм (для новачків)
  • Площа цвяхів - 305х115мм
  • Цвяхи мідні
  • Вага виробу - 0,9кг.

Підберемо подібний виріб або створимо по Вашому дизайну, якщо деякі параметри цього, в т.ч. ціна, Вам не підходять.

Доставка:
Доставка здійснюється Новою Поштою або самовивіз із виробництва

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ДОШОК

Даний вид дошок ми виготовляємо з високоякісної фанери з використанням мідних цвяхів. Це безпечний вид металу, який довго служить та не іржавіє і, до того ж, являється природним антисептиком. Готовий виріб покриваємо лаком або спеціальною фарбою, тому дошка прослужить довше. Дошки «Тесляр» ми виготовляємо руками із застосуванням лазерних та деревообробних верстатів. Кожен комплект створюється індивідуально.

КОМПАКТНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ

Комплект складається із двох частин. При складанні цвяхи ховаються у протилежній дошці – виходить компактна невелика коробочка, зручна для перенесення та зберігання. Даний варіант Садху дуже легкий - всього 900г, комплект не важко взяти з собою. Тонкий, компактний та не займе багато місця. Частини дошки роз'єднуються: ви можете покласти їх на зручну для вас відстань одна від одної. У складеному варіанті дошка може стати окрасою вашого будинку. Вона перетвориться на стислий предмет інтер'єру, дизайн для якого ви зможете вибрати самі при оформленні замовлення. Для цього виду Садху в нашому каталозі Ви зможете знайти відповідний чохол, який захистить комплект від механічних пошкоджень і надовго збереже його зовнішній вигляд.

                                                 Користь стояння на цвяхах

Стояння на Дошці Садху за рахунок впливу на акупунктурні точки запускає оздоровчі, очищаючі і відновлюючі процеси в організмі. Стояння на цвяхах активізує внутрішню енергію людини, допомагає відчути бадьорість і прилив сил. Ця практика також допомагає нормалізувати артеріальний тиск, розслабити м'язи і зняти затиски в тілі.

Короткочасне стояння на цвяхах допомагає перезавантажитися, на кілька хвилин відключитися від хвилювань і тривог, щоб з новими силами повернутися в робочий процес. Таким чином, Дошка Садху допомагає підвищити продуктивність, за що її полюбили багато офісних співробітників та топ-менеджерів.

Ця техніка благотворно впливає на психоемоційний стан: знімає стрес, допомагає впоратися з почуттям тривожності і навіть підняти настрій. Крім того, цвяхостояння допомагає боротися зі страхом і краще справлятися з негативними емоціями. В якості приємного бонусу ви навчитеся легше концентруватися і швидше входити в медитативний стан.

Також Дошка Садху допомагає розвинути силу волі і усвідомленість, вчить терпінню, а в довгостроковій перспективі, долаючи себе і тренуючи волю, ви відчуєте більшу впевненість в собі.

Стояння на цвяхах - духовна практика, а це значить, що в процесі ви не просто краще пізнаєте своє тіло, а й знайомитеся з глибинами власної підсвідомості, краще розумієте себе, приймаєте свої сильні і слабкі сторони.