Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Дерев'яні різьблені рами від Столярної майстерні "Тесляр"

Ціна: договірна

Надано приклад виконаної роботи нашої столярної майстерні. Ціна залежить від матеріалу і композиції геометричних форм.

Опис:
  • Колір: за бажанням клієнта
  • Матеріал: масив дерева - ясен, дуб, сосна, вільха, клен
  • Розмір: індивідуальний
  • Додатково: виготовляється і поставляється на замовлення

Підберемо подібний виріб або створимо по Вашому дизайну, якщо деякі параметри цього, в т.ч. ціна, Вам не підходять.

Доставка:
Доставка здійснюється Новою Поштою або самовивіз із виробництва

Дерев'яні різьблені рами для дзеркал - це справжня окраса будь-якого інтер'єру. Вони надають стилю і витонченості приміщенню, перетворюючи просте дзеркало або картину в дорогу і цінну річ. Різьблені дерев'яні рами мають багато переваг. Перш за все, вони повністю екологічні і безпечні. Завдяки якісній обробці, вони мають великий термін експлуатації. Різьблені рами на замовлення можна зробити будь-яких форм і розмірів, щоб вони підходили під будь-яке дзеркало або картину. До того ж, у нас Ви можете замовити виріб за власними ескізами або зовсім унікального креативного дизайну.

Варто відзначити, що різьблені рами на замовлення виглядають в рази цікавіше і виграшніше, ніж рами промислового виробництва. Вони повністю унікальні і неповторні. До того ж, при нестандартних розмірах дзеркала, виготовлення різьблених рам на замовлення - це єдиний можливий варіант. Ми виробляємо різьблені дерев'яні рами для картин і дзеркал на фрезерних верстатах з ЧПУ. Повністю автоматизований процес на фрезерних верстатах з ЧПУ дозволяє виготовляти рами для дзеркал або рамки для картин незвичайної форми зі складним рельєфним візерунком і з високою точністю. Розміри дерев'яних рам для картин або рам з дерева для дзеркал - обумовлюються клієнтами при оформленні замовлення. Матеріал рам: дуб, бук, ясен.

Представляємо вам різьблені овальні рами для картин і дзеркал, круглі рами для портретів та настінних дзеркал, прямокутні різьблені рами, квадратні рами і фігурні рами з різьбленням по дереву.

Також шукають: дерев'яні різьблені рами, дерев'яні рами, дерев'яні рами для дзеркал, дерев'яні різьблені рами для дзеркал, дерев'яні рами для картин, дерев'яні рами для вишивки, дзеркало в різьбленій рамі, дзеркало в дерев'яній рамі, дерев'яний декор, декор з дерева, різьблений декор , різьблений меблевий декор, різьблені рама з дерева, різьблені рама з масиву, дзеркало багет, рами з дерева, декоративна різьблена рама, декоративна рама з дерева, рама масивна різьблена, рама з дерева купити, різьблена рама з дерева купити Україна,різьблена рама з дерева купити Київ, рама для дзеркала на замовлення, рама різьблені на замовлення, дерев'яна рама на замовлення, оправа для дзеркала, оправа для картин, оправа з дерева на замовлення, оправа для дзеркала на замовлення, купити раму для дзеркала, купити масивну раму з дерева, рами з дерева круглі, рами з дерева квадратні, рами з дерева фігурні, дзеркало в різьбленій рамі, різьблені рамки з дерева, рами для дзеркал і картин з дерева