Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Раковини із натурального дерева

Ціна: договірна

Надано приклад виконаної роботи нашої столярної майстерні. Ціна залежить від матеріалу і композиції геометричних форм.

Опис:
  • Колір: покриваються декількома шарами ювелірної епоксидної смоли
  • Матеріал: натуральне дерево - дуб, вільха, ясен
  • Розмір: індивідуальний
  • Додатково: виготовляється і поставляється на замовлення

Підберемо подібний виріб або створимо по Вашому дизайну, якщо деякі параметри цього, в т.ч. ціна, Вам не підходять.

Доставка:
Доставка здійснюється Новою Поштою або самовивіз із виробництва

Ми створюємо унікальні раковини з натурального дерева, які привнесуть елегантність і красу в будь-яку ванну кімнату. Кожна виготовлена ​​нами раковина має свої індивідуальні характеристики і розміри. Це означає, що кожен виріб унікальний і є твором мистецтва, ідеальним поєднанням природи та розкоші, довговічності і стилю.

Дерев'яні раковини покриваються декількома шарами ювелірної епоксидної смоли, попередньо все вироби проходять обробку антисептиками і просоченнями. У нас ви можете придбати як готову дерев'яну раковину, так і раковину, зроблену за Вашими розмірами і ескізу. Ми використовуємо тільки натуральне дерево, вся деревина проходить ретельний контроль якості. Наші раковини зроблені в основному з дуба або ясена, а також з черешні, сосни та вільхи. Ми підберемо матеріал, який ідеально відповідає Вашим потребам. Кожна раковина унікальна, виготовляється спеціально для Вас і додасть неповторного вигляду Вашій ванній кімнаті. Ми можемо виготовити будь-яку форму: круглу, овальну, прямокутну, раковини з "живим краєм". Дерев'яні раковини не потребують особливого догляду - їх можна чистити за звичайними неабразівним миючими засобами меблів, які не містять розчинники.

МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ МОДЕЛЬ, ЯКА ВАМ СПОДОБАЛАСЬ АБО БУДЬ-ЯКУ ІНШУ ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМ ПРОЕКТОМ.

ВАРТІСТЬ РАКОВИНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПОРОДИ ДЕРЕВА І ОБРАНОГО ДИЗАЙНУ.  КОЖНА РАКОВИНА УНІКАЛЬНА І ЇЇ ВАРТІСТЬ РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ІНДИВІДУАЛЬНО.