Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Балясини

Ціна: договірна

Надано приклад виконаної роботи нашої столярної майстерні. Ціна залежить від матеріалу і композиції геометричних форм.

Опис:
  • Колір: колір горіх, обробка під старовину, фарбування по карті RAL
  • Матеріал: дерево (масив), МДФ, метал
  • Розмір: індивідуальний
  • Додатково: виготовляється і поставляється на замовлення

Підберемо подібний виріб або створимо по Вашому дизайну, якщо деякі параметри цього, в т.ч. ціна, Вам не підходять.

Доставка:
Доставка здійснюється Новою Поштою або самовивіз із виробництва

Балясини - це не тільки опорний елемент поручнів сходів, але і прикраса інтер'єру. Дерев'яні конструкції, виконані з дорогих порід деревини кваліфікованим майстром, можуть стати головним предметом будь-якого приміщення. Балясини одне з найдавніших винаходів людини. Застосовувалося для підтримки перил та поручнів, а так само і в художньому оформленні архітектурних будівель. Кращим матеріалом для дерев'яних сходів є тверді породи дерев, такі як дуб, бук, ясен. Звичайно краще щоб балясини були виконані з того ж матеріалу що і сходи.

Балясини з дерева виготовляються за такими основними технологіями:

Точені баляси - найпоширеніший вид, який виконується на токарному верстаті за допомогою спеціальних різців;

Фрезеровані - це за допомогою фрезерних верстатів наносять декоративні поглиблення, причому ці поглиблення можуть йти як уздовж балясини, так і закручуватися по спіралі. Такий процес обробки надає балясин ще більше вишуканості. Закінчення їх також можуть бути круглими або квадратними.

Квадратні - вони мають, як випливає з назви, квадратний перетин. На бічних гранях, а також торцях за допомогою фрезера можуть бути нанесені декоративні поглиблення. Для полегшення монтажу верхньому і нижньому краю можна надати круглий перетин.

Плоскі балясини - це прямокутні балясини в перерізі, мають прямокутну форму з різним співвідношенням довжини і ширини. Це можуть бути як окремі елементи, так і один цілісний елемент. Як матеріал може використовуватися фанера, або дошки товщиною 15-20мм. На бічні сторони, а також всередині може бути завдано і вирізаний візерунок.