Столярная мастерская
ваших желаний

097-758-32-86

Статьи

Стільці з дерева

Стільці з дерева - це меблі, яка піддається досить серйозним навантаженням. Відповідно, вибирати їх необхідно, виходячи з характеристик міцності, надійності та довговічності. Але при цьому не забути про естетичну сторону питання і відповідно стилістиці інтер'єру. Дерев'яні стільці відносяться до одних з найдавніших предметів інтер'єру. З минулих часів зберігся лише їх дизайн, а ось експлуатацій

Подробнее

Вхідні двері

Двері - це необхідний атрибут будь-якого приміщення. Від того, наскільки уважно і акуратно ви підійдете до питання їх вибору і покупки, залежить, перш за все, загальна атмосфера будинку.

Дерев'яні двері - це, перш за все, презентабельний вигляд. Якісні, комфортні і естетично красиві двері, виготовляються з дерева .Для їх виробництва ми використовуємо

Подробнее

Письмові столи

Письмові столи - меблі дуже популярна, і можна сміливо сказати - незамінна. Вибір письмового столу - завдання дуже відповідальна, що вимагає особливої ​​уваги до деталей.

Письмовий стіл, найчастіше, являє собою робоче місце. Розміщений у офісі або в квартирі, він повинен відповідати певним вимогам.

Купуючи хороший письмовий стіл, ви відразу вирішуєте всі питання організації

Подробнее

Сходи з дерева

Сходи з дерева - це oднo з лyчшіx і ізиcкaнниx yкpaшeній інтepьepa дoмa. Кaчecтвeннaя дpeвecінa, іcпoльзyeмaя для ізгoтoвлeнія тoвapa, oбecпeчівaeт нaдeжнocть і пpeкpacний внeшній вид, a coвpeмeннaя тexнoлoгія oбpaбoткі - пpoчнocть і дoлгoвeчнocть.

Дерев'яні сходи ідeaльни в екcплyaтaціі, oни нe тpeбyют ocoбoгo yxoдa і дoлгo coxpaняют cвoй пpівлeкaтeльний вид.

Подробнее