Столярна майстерня
ваших бажань

097-758-32-86

Дошка Sadhu Рожева Крок - 10мм з гравіюванням «Лотос»

Ціна: 2350 грн

Надано приклад виконаної роботи нашої столярної майстерні. Ціна залежить від матеріалу і композиції геометричних форм.

Опис:
 • Колір: рожевий + покриття спеціальним лляним маслом
 • Матеріал: натуральне дерево - дуб
 • Розмір: 350х140х40(20)мм (ДхШхТ)
 • Додатково:
  • Розташування цвяхів - гексагон
  • Крок цвяхів - 10мм (для новачка)
  • Площа цвяхів - 305х115мм
  • Вага виробу - 2.4кг.

Підберемо подібний виріб або створимо по Вашому дизайну, якщо деякі параметри цього, в т.ч. ціна, Вам не підходять.

Доставка:
Доставка здійснюється Новою Поштою або самовивіз із виробництва

                                                Користь стояння на цвяхах

Стояння на Дошці Садху за рахунок впливу на акупунктурні точки запускає оздоровчі, очищають і відновні процеси в організмі. Стояння на цвяхах активізує внутрішню енергію людини, допомагає відчути бадьорість і прилив сил. Ця практика також допомагає нормалізувати артеріальний тиск, розслабити м'язи і зняти затиски в тілі.

Короткочасне стояння на цвяхах допомагає перезавантажитися, на кілька хвилин відключитися від хвилювань і тривог, щоб з новими силами повернутися в робочий процес. Таким чином, Дошка Садху допомагає підвищити продуктивність, за що її полюбили багато офісних співробітники і топ-менеджери.

Ця техніка благотворно впливає на психоемоційний стан: знімає стрес, допомагає впоратися з почуттям тривожності і навіть підняти настроеніе.Кроме того, гвоздестояніе допомагає боротися зі страхом і краще справлятися з негативними емоціями. В якості приємного бонусу ви навчитеся легше концентіроваться і швидше входити в медитативний стан.

Також Дошка Садху допомагає розвинути силу волі і усвідомленість, вчить терпінню, а в довгостроковій перспективі, долаючи себе і тренуючи волю, ви відчуєте зрослу впевненість в собі.

Стояння на цвяхах - духовна практика, а це значить, що в процесі ви не просто краще пізнаєте своє тіло, а й знайомитеся з глибинами власної підсвідомості, краще розумієте себе, приймаєте свої сильні і слабкі сторони.